(1016) Duhová točivá sukýnka

duhová točivá suk

Dětská pletená sukýnka v duhových barvách, která se dá pěkně roztočit.

Návod na ručně pletenou širokou kruhovou sukýnku pro velikost holčičky cca 6 let
Originální model je pletený zahraniční přízí Stylecraft, ale lze použít jakoukoliv přízi vhodnou pro jehlice č. 4. Pokud chcete sukýnku větší, stačí použít silnější přízi a větší jehlice. Pokud chcete mít sukýnku menší, použijte jemnější přízi a tenčí jehlice, jen přepočítejte počty řad pro každý pruh, aby byl široký cca 5 cm.

Chcete originál návodu?
Je zdarma ke stažení zde (v angličtině)

CHCETE RADĚJI ČESKÝ TEXT NÁVODU?

Chcete mít k pletení srozumitelný postup práce v češtině?
(Soubor s českým překladem obsahuje pouze text, obrázek vidíte na této stránce s objednávkou anebo v originálním návodu.)

Stačí odeslat vyplněný formulář a provést platbu!
Soubor PDF s českým textem k tomuto zahraničnímu návodu
obdržíte emailem ihned po připsání platby.

(pokud máte účet u Fio banky, dostanete soubor s českým textem cca do 60 minut, pokud odesíláte peníze z jiné banky, může jejich převod trvat 1-2 dny)

sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu

OBJEDNÁVKA českého textu

  • Jen pro informaci: Návody na tyto modely jsou k dispozici zdarma v původním jazyce a odkaz na ně je jak na stránce s objednávkovým formulářem, tak i v zakoupeném souboru. Ode mne si kupujete pouze text postupu v češtině. Český text tedy neobsahuje obrázky hotového výrobku. Pro obrázky, nákresy, tabulky nebo další grafické prvky je nutné použít originální zahraniční návod zdarma. Děkuji za pochopení. M:-)