(1010) Vánoční hvězda šesticípá

ván-hvěz-6cíp

Ručně pletená vánoční dekorace.
Návod na Vánoční šesticípou hvězdu velikosti cca 12 x 12 cm. Tuto vánoční hvězdičku vytvoříte během pár minut. Při použití příze s metalickým vláknem získáme hvězdičku krásně blýskavou. Originální model je pletený přízí Glitterspun (zn. Lion Brand, 60% akryl, 27% metalické vlákno, 13% polyester, 50 g/105 m) na jehlicích č. 5. Pro náhradní přízi si vyberte podobnou kvalitu příze. Anebo si vyberte jakoukoliv jinou přízi, vemte vhodné jehlice a nechte se překvapit, jak bude hvědička nakonec veliká.

Chcete originál návodu?
Je k dispozici zdarma zde (v angličtině)

CHCETE ČESKÝ TEXT NÁVODU?

                    sipka-dolusipka-dolusipka-dolusipka-dolu

Chcete mít k pletení srozumitelný
postup práce v češtině?

Stačí odeslat vyplněný formulář a provést platbu! Soubor PDF s českým textem k tomuto zahraničnímu návodu obdržíte emailem ihned po připsání platby.

(pokud máte účet u Fio banky, dostanete soubor s českým textem cca do 60 minut, pokud odesíláte peníze z jiné banky, může jejich převod trvat 1-2 dny)

        sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu

  • Jen pro informaci: Návody na tyto modely jsou k dispozici zdarma v původním jazyce a odkaz na ně je jak na stránce s objednávkovým formulářem, tak i v zakoupeném souboru. Ode mne si kupujete pouze text postupu v češtině. Český text tedy neobsahuje obrázky hotového výrobku. Pro obrázky, nákresy, tabulky nebo další grafické prvky je nutné použít originální zahraniční návod zdarma. Děkuji za pochopení. M:-)