(1009) Kabátek a čepička s hvězdicovým vzorem

hvezdicovy kabatek-cep-400

Ručně pletený dětský kabátek s čepičkou s vypleteným hvězdicovým vzorem v sedle kabátku a na čepičce. Návod na kabátek je pro 4 velikosti: 3 měs, 6 měs, 12 měs a 18 měs.
Návod na čepičku je pro velikosti 3-6 měs a 12-18 měs.
Kabátek je pletený jako jeden kus od krku dolů do podpaží. Tam je pletenina rozdělena na přední díly,
zadní díl a rukávy. Čepička je pletená shora dolů  Originální model je pletený přízí Soft Baby Steps (RedHeart) na jehlicích č. 5. Pro náhradní přízi si vyberte podobnou kvalitu příze.

Chcete originál návodu?
Je k dispozici zdarma zde (v angličtině)

CHCETE ČESKÝ TEXT NÁVODU?

                    sipka-dolusipka-dolusipka-dolusipka-dolu

Chcete mít k pletení srozumitelný
postup práce v češtině?

Stačí odeslat vyplněný formulář a provést platbu! Soubor PDF s českým textem k tomuto zahraničnímu návodu obdržíte emailem ihned po připsání platby.

(pokud máte účet u Fio banky, dostanete soubor s českým textem cca do 60 minut, pokud odesíláte peníze z jiné banky, může jejich převod trvat 1-2 dny)

        sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu

  • Jen pro informaci: Návody na tyto modely jsou k dispozici zdarma v původním jazyce a odkaz na ně je jak na stránce s objednávkovým formulářem, tak i v zakoupeném souboru. Ode mne si kupujete pouze text postupu v češtině. Český text tedy neobsahuje obrázky hotového výrobku. Pro obrázky, nákresy, tabulky nebo další grafické prvky je nutné použít originální zahraniční návod zdarma. Děkuji za pochopení. M:-)