(1002) Šatičky Růžový sen

Růžový sen Ručně pletené dětské šatičky s krajkovým okrajem (č. textu: 1002) Šatičky s názvem The Pink Dream (= Růžový sen) jsou věnované princezničkám ve věku mezi prvním a druhým rokem. Počet ok je násobkem 10, takže přidáním dalších 10 ok je možné velikost zvětšit. Stejně jako použitím silnější příze a silnějších jehlic (např. Camilla na jehl. č.3 nebo 3,5 a pod) vytvoříte model trochu větší. Původní model je pletený přízí Mandarin Petit (Sandnes Garn) na jehlicích č. 2,5.

Chcete origínál návodu zdarma?
Je k dispozici zde (v angličtině)

CHCETE ČESKÝ TEXT NÁVODU? Chcete mít k pletení jednoduchý a srozumitelný postup práce v češtině? Stačí odeslat vyplněný formulář a provést platbu! Soubor PDF s českým textem k tomuto zahraničnímu návodu obdržíte emailem ihned po připsání platby na můj účet.

(pokud máte účet u Fio banky, dostanete soubor s českým textem cca do 60 minut, pokud odesíláte peníze z jiné banky, může jejich převod trvat 1-2 dny)

        sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu sipka-dolu

OBJEDNÁVKA českého textu

  • Jen pro informaci: Návody na tyto modely jsou k dispozici zdarma v původním jazyce a odkaz na ně je jak na stránce s objednávkovým formulářem, tak i v zakoupeném souboru. Ode mne si kupujete pouze text postupu v češtině. Český text tedy neobsahuje obrázky hotového výrobku. Pro obrázky, nákresy, tabulky nebo další grafické prvky je nutné použít originální zahraniční návod zdarma. Děkuji za pochopení. M:-)